Mistrzostwa Polski Juniorów i Pucharu Polski Seniorów – Gdańsk’26
To był weekend (19-21.06.26) pełen sportowych emocji i pięknego zakończenia sezonu dla zawodników gimnastyki sportowej mężczyzn klubu MKS KUSY SZCZECIN.
Nasi zawodnicy zaprezentowali się znakomicie podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Pucharu Polski Seniorów w Gdańsku. Wracamy do domu z medalami, a sezon rywalizacji oficjalnie zamykamy do września.
Wyjątkowy występ zanotował Michał Kwiatkowski, który zaprezentował świetne układy w wieloboju Seniorów i zdobył 1 miejsce, co jest potwierdzeniem konsekwentnej pracy i wysokiej formy w końcówce sezonu.
Równie imponująco zaprezentowali się nasi Juniorzy, którzy podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski wywalczyli kolejne medale:
Stanisław Bosak
- 2 miejsce w wieloboju
- 1 miejsce w finale na drążku
- 1 miejsce w finale na koniu z łękami
- 7 miejsce na poręczach.
Łukasz Suchorowski
- 4 miejsce na koniu łękami
- 8 miejsce na kółkach.
Bartosz Olesiuk
- 9 miejsce w wieloboju
- 2 miejsce w finale ćwiczeń wolnych
- 4 miejsce w finale na skoku
- 4 miejsce na drążku.
Dzisiejsze wyniki to idealne podsumowanie intensywnego okresu startowego dla zawodników.
Brawo dla trenerów Alaksei Mankewich, Uladzislau Karpuk, Dzianis Hryn, Viacheslav Kisylov i Aleksandr Stepovyk za przygotowanie zawodników.